Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tragiczny finał motocyklowych popisów - KPP Rypin

 
W miejscowości Długie, w powiecie rypińskim tragicznie zakończyły się zabawy na motocyklach. Dwóch motocyklistów trafiło do szpitala z ciężkimi obrażeniami. W niedzielne popołudnie, około godz. 13.50 dyżurny policji w Rypinie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym motocyklistów w Długiem. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że grupa "miłośników" motocykli zorganizowała sobie spotkanie, w czasie którego popisywała się swoimi umiejętnościami. Z zebranego przez policjantów materiału dowodowego wynika, że kierujący m. in. jeździli na jednym kole. W czasie jednego z takich popisów doszło do zderzenia dwóch motocyklistów. Obaj trafili do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. W akcji ratunkowej wykorzystano śmigłowiec Pogotowia Ratunkowego. Jak wynika z ustaleń policjantów "miłośnicy" dwóch kółek na swoje spotkanie wybrali drogę powiatową, na której niedawno wyremontowano nawierzchnię. Być może to ośmieliło motocyklistów. Policjanci zapewniają, że wszystkie miejsca gdzie nagminnie łamane są przepisy ruchu drogowego będą szczególnie kontrolowane, a wobec osób nieprzestrzegających prawa wyciągane będą surowe konsekwencje. Choć w opisanym powyżej wypadku obrażenia jakich doznali poszkodowani wydają się przemawiać do wyobraźni.

 


KWPBydgoszcz
 
Data pliku video: 2015-08-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rypiński

  Powiat rypiński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim z siedzibą w Rypinie. Przynależą do niego gminy: Rypin (gmina miejska), Brzuze, Rogowo, Rypin (gmina wiejska), Skrwilno, Wąpielsk.

  Turyści zachwycają się tutaj przede wszystkim zespołem pałacowo-parkowym z XIX w. we wsi Ugoszcz. Nie należy także zapominać o licznych zabudowaniach architektury sakralnej np. kościół p.w. św. Bartłomieja w Rogowie. Jest też możliwość spędzania czasu nad wodą i wśród uroków lasu. Przez powiat biegnie 15-kilometrowy odcinek rzeki Skrwy. Zróżnicowana rzeźba terenu cieszy oko każdego turysty i mieszkańców.

  Przez powiat przebiegają drogi wojewódzkie nr 534, 557, 560 i 563 oraz linia kolejowa nr 33.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola