Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Głosuj na Dziecięco-Młodzieżową Grupę Estradową - Budżet Obywatelski Rypin

 
Zachęcamy do poparcia projektu "Taniec, muzyka, pasja - Dzięcięco - Młodzieżowa Grupa Estradowa i Sorry Boys promują Rypin" w ramach Budżetu Obywatelskiego Rypina. Głosowanie w dniach 9-17 września za pomocą strony rypin.budzet-obywatelski.org/. Liczymy na wasze głosy! Projekt zakłada zrealizowanie trzech teledysków taneczno-muzycznych z Dziecięco-Młodzieżową Grupą Estradową (Dziecięca Grupa Estradowa Rypin), zespołem Sorry Boys i grupą Uwolnij Muzyke. Na nagranie złożą się utwory zarejestrowane na żywo, w przestrzeni miejskiej Rypina. Koncepcja polega na połączeniu muzyki (Sorry Boys), tańca (D-M Grupa Estradowa) i formy wizualnej (Uwolnij Muzykę). Po montażu obrazu i dźwięku, filmy będą publikowane w internecie, w 2018 roku. W nagraniu zostaną uwzględnione walory turystyczne Rypina. Dziecięco-Młodzieżowa Grupa Estradowa jest prowadzona przez Katarzynę i Mirosława Becmer. Formacja odnosi sukcesy taneczne na arenie krajowej. Zespół liczy obecnie 60 osób. Grupa zdobyła m.in. Grand Prix na IX i X Letnim Festiwalu Tańca Piotra Galińskiego w Wiśle. Sorry Boys to jeden z najlepiej rozwijających się zespołów muzycznych w Polsce, którego brzmienie można określić jako melodyjny, ambitny pop z elementami folku. Grupa ma na swoim koncie trzy znakomicie przyjęte albumy oraz udział w najważniejszych festiwalach m.in. Opener w Gdyni (na głównej scenie) i Orange Warsaw Festival. Na trzeciej płycie „Roma” (wydanej w ubiegłym roku) znalazły się także utwory polskojęzyczne m.in. „Wracam” (1,8 mln odsłon w interncie) i „Zwyczajne cuda”. O formę wizualną, czyli zarejestrowanie teledysków, zadba Uwolnij Muzykę, grupa filmowa mająca na swoim koncie współpracę z najpopularniejszymi artystami w Polsce: Piotrem Roguckim, Melą Koteluk czy Tomaszem Organkiem. Projekt przyczyni się do ogólnopolskiej promocji Rypina i Dziecięco-Młodzieżowej Grupy Estradowej oraz może zwiększyć zainteresowanie turystyczne i biznesowe naszym miastem. Obecnie trwa weryfikacja formalna i merytoryczna, mam nadzieję, że zakończy się pozytywnie. To pomysł ważny dla rypińskiej kultury, dla rozwoju młodzieży (są naprawdę świetni) i dla promocji Rypina. Głosować mogą mieszkańcy Rypina oraz osoby uczące się lub pracujące w naszym mieście (od 16. roku życia). Szczegóły: rypin.budzet-obywatelski.org/projekt/1594

 


Tomasz Błaszkiewicz
 
Data pliku video: 2017-08-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rypiński

  Powiat rypiński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim z siedzibą w Rypinie. Przynależą do niego gminy: Rypin (gmina miejska), Brzuze, Rogowo, Rypin (gmina wiejska), Skrwilno, Wąpielsk.

  Turyści zachwycają się tutaj przede wszystkim zespołem pałacowo-parkowym z XIX w. we wsi Ugoszcz. Nie należy także zapominać o licznych zabudowaniach architektury sakralnej np. kościół p.w. św. Bartłomieja w Rogowie. Jest też możliwość spędzania czasu nad wodą i wśród uroków lasu. Przez powiat biegnie 15-kilometrowy odcinek rzeki Skrwy. Zróżnicowana rzeźba terenu cieszy oko każdego turysty i mieszkańców.

  Przez powiat przebiegają drogi wojewódzkie nr 534, 557, 560 i 563 oraz linia kolejowa nr 33.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola